Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Nadole, pomorskie

  • 1 099 000 zł
  • 133 m²
  • 8 263,16 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Wasikows...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Nadole, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

1 099 000 zł

133 m²

8 263,16 zł/m²

Dom, ul. Bałtycka

Zaktualizowane: 6 maja 2026

1 099 000 zł 133 m² 8 263,16 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 850 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 850 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 099 000 zł (8 263,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 133 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2011
  •   technika budowy: drewniana; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 850 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość łączy przestrzeń, prywatność i bliskość natury w jednej z najbardziej urokliwych części Kaszub.
Na sprzedaż komfortowy dom całoroczny o powierzchni 133 m², położony na dużej, zielonej działce 1653 m² idealny zarówno do życia na stałe, jak i jako spokojna przystań weekendowa. (...)

Agent

Justyna Wasikowska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Wasikowska