Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Kaszubska, Nadole, pomorskie

  • 5 950 000 zł
  • 4 894 m²
  • 1 215,77 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Gruszka

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Kaszubska, Nadole, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

5 950 000 zł

4 894 m²

1 215,77 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

5 950 000 zł 4 894 m² 1 215,77 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 5 950 000 zł (1 215,77 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 4894 m2, na której został posadowiony dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 305 m2, użytkowej 205 m2, mająca bezpośredni DOSTĘP DO JEZIORA ŻARNOWIECKIEGO, w Nadolu, gminie Gniewino w powiecie wejherowskim. Do Wejherowa ok. 20 km, do Dębek 21 km. Budynek zbudowany z porothermu, ocieplony styropianem 12cm, otynkowany. Dach pokryty blacho-dachówką, baterie słoneczne i panele fotowoltaiczne o dużej mocy do ogrzewania wody. (...)

Agent

Mariusz Gruszka

698 454...

698 454 484

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

698 454...

698 454 484

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej